Nieuws

   U bevind zich hier: Home - Nieuws

Recensie Vogelpark Avifauna, leuk van jong tot oud

(30-05-2011)


En wederom hebben we een dagje Avifauna beleefd. Deze keer met een grote groep en eten achteraf.

Het park is erg leuk om lekker doorheen te wandelen. De mooi verzorgde natuur maakt het fijn en relaxed. Onderweg kom je her en der wat loslopende vogels tegen. Ook kinderen kijken hun ogen uit. Een grote groep heb ik geen moment als hinder ervaren.

 

Vogelpark Avifauna

 

Lori's voeren levert altijd weer leuke foto's op. Voor sommige kinderen is het misschien iets te spannend die losvliegende vogels die bij je komen zitten.

Voor een noodstop ben je gedwongen steeds je route te verlaten en naar het restaurant in het midden van het park te lopen. Dit is wel jammer. Er hadden misschien her en der in het park wat wc's en verschoonplekken bij gemogen.

De vogelshow is erg bijzonder om te zien. Leuk dat de vogels rond kunnen vliegen en toch weer netjes terug komen. Voor de hele kleintjes (ongeveer 3 jaar) is de show een iets te lange zit.

De speeltuin is een paradijs voor de kinderen. Je vind er diverse klim attracties, bootjes, auto's, graafmachines, draaimolen, spookhuis en meer. Reken maar dat je kinderen hierna in de auto zeker in slaap vallen.

We hebben de dag afgesloten met eten in het parkrestaurant. In het midden van de zaal was een lopend buffet met life cooking. Het eten was prima en divers. De afzuiging was een stuk minder. Het was erg warm en de lucht was beslagen in de zaal.

Al met al is Avifauna een leuke dag uit voor heel jong tot heel oud. Mooi weer is wel een beetje een vereiste.

 

Cijfer

Cijfer: 4 sterren


 

Delen:  



Gerelateerde uitjes:

  • Vogelpark Avifauna

  • Gerelateerd nieuws:

  • Australisch boshoenkuiken geboren in Avifauna


  • Reacties

    Nog niemand heeft gereageerd op dit bericht. Zorg dat je de eerste bent:


    Plaats een reactie:

    Uw naam:  

    Uw e-mail:  

    E-mailadres blijft verborgen

    Uw website:  

    Niet verplicht

    Reactie: