Recensies Monkey Town Sliedrecht
Drama
Monique
08-07-2025
Betrouwbaarheid recensie:
Drama
Personeel een air houding.
Kom al 1.5 jaar iedere dinsdag met mijn autistisch kleinkind van 2 jaar.
Hij kan geen sokken dragen dat is drama
Iedere week een discussie waar je niet vrolijk van word.
Totaal geen empathie
Nu verplicht om iedere week vanuit Nieuw-Lekkerland naar Vlaardingen waar hij wel zonder discussie kan spelen.
Onvriendelijk en vieze boel
Sabrina
25-04-2025
Betrouwbaarheid recensie:
Onvriendelijk en vieze boel
Geen idee of het is doordat het vakantie is en dat ze onderbezet zijn, maar 5 min wachten omdat er niemand aan de kassa staat, vind ik belachelijk.
Mijn zoon van 9 heeft een stoma en mickey.
Voor het verschonen maakt hij gebruik van een invalidentoilet,toen ik een medewerker vriendelijk vroeg om de sleutel, kreeg ik een onvriendelijke reactie en de vraag 'waarom' ik het toilet wilde gebruiken,ik voelde mij genoodzaakt uit te leggen waarom terwijl mijn zoon naast me stond.
Dit was niet alleen pijnlijk en onnodig ,maar ook respectloos naar mensen met een onzichtbare beperking.
Een beetje begrip ,discretie en klantvriendelijkheid had dit kunnen voorkomen.
Hopelijk wordt er in de toekomst beter omgegaan met dit soort situaties.Ieder kind moet zich welkom en veilig kunnen voelen,ook als er extra zorg nodig is.
Nooit meer komen!!
Frans
22-02-2025
Betrouwbaarheid recensie:
Nooit meer komen!!
Veel te wild en asociaal gedrag van kinderen en ouders. Geen enkel toezicht hierop.