Suske en Wiske 80, A Studio of Heroes
Vind plaats 29-06-2025 t/m 22-02-2026

In het jaar dat Suske en Wiske hun tachtigste verjaardag vieren wordt de tentoonstelling gewijd aan alle figuren die Willy Vandersteen bedacht heeft en met zijn studio uitwerkte. Het is een eerbetoon aan de bijdrage die Vandersteen aan de Negende Kunst heeft geleverd en tevens aan de studio die het werk van Vandersteen vormgaf en het oeuvre tot op de dag van vandaag voortzet.
In het MoCA wordt de enorme veelzijdigheid van Vandersteen en zijn medewerkers getoond. Aan de hand van de originelen laten wij zien dat Vandersteen de drijvende kracht bleef achter de producties en actief samenwerkte met zijn getalenteerde medewerkers.
Niet eerder zijn er voor één tentoonstelling zoveel originelen samengebracht van Willy Vandersteen, Karel Verschuere, Karel Biddeloo, Paul Geerts, Eduard de Rop, Jeff Broeckx, Marc Verhaegen, Luc Morjaeu en tal van andere.
Deze tentoonstelling wil elke stripliefhebber gezien hebben.