Speeltuin Zuidwest
Speeltuin zuid-west is een groene speeltuin met een veelzijdig aanbod van speel voorzieningen voor iedereen. Denk hierbij aan de grote klimtoren met de verschillende glijbanen, de kabelbaan, schommels, draaimolens, de zandbak en het zwembad. Binnenkort maakt de oude draaimolen plaats voor het schip. Daarnaast komt er ook nog een trampoline. De speeltoestellen zijn over de speciaal daarvoor aangelegde paden ook bereikbaar voor minder validen kinderen. Naast de grote speeltoestellen vind u tal van speelactiviteiten zoals de water- en zandtafels en andere leuke spelletjes.
Bekijk de Openingstijden
Openingstijden
Ma. t.m vr. 10:30 tot 17:00 uur
Zo. 13:00 tot 17:00 uur (bij mooi weer)
Controleer alvorens uw bezoek altijd de actuele openingstijden op de officiƫle website van de aanbieder
Bekijk de Prijzen
Prijzen
Entree €0,75
Controleer alvorens uw bezoek altijd de actuele prijzen op de officiƫle website van de aanbieder
1 Recensies over Speeltuin Zuidwest
(Pagina 1 van 1)
"Klein maar fijn, simpel maar voldoende"
Johan - 07-08-2017
07-08-2017
"Klein maar fijn, simpel maar voldoende"
Speeltuin Zuidwest is een kleine speeltuin. Het is allemaal niet super net, verzorgd en uitgebreid maar wel voldoende voor een lekker uurtje spelen. Kortom niet bijzonder maar prima speeltuin.

14 Fijne speeltuinen in Leiden en omgeving
Klimmen. Wippen. Klauteren. Ballen. Schommelen. Glijden. Rennen. Gooien. Draaien. Vallen. Opstaan. En weer doorgaan. Oftewel: spelen! Binnen spelen. Buiten spelen. Samen spelen in Leiden. Spelen is leuk, gezond en goed voor de motoriek, de lichamelijke ontwikkeling en de sociale vaardigheden.